top of page
SERVİSLERİM 
01.

BİREYSEL DANIŞMANLIK

ENERJİ

SEANS

Hayatta değişmeyen tek şey DEĞİŞİMDİR.  Hayatınızında değiştirmek istedikleriniz var ise bu da önce senden başlıyor.   Görmediklerine kör , varlığınla yalnız,  endişelerine tutsak, strese yenik,  yorgunluğa mecbur değilsin.   

YÜKLERİNİ BIRAK , HAYATINI YAKALA ...

90 dk' lık enerji   ve danışmanlık programımızla  sizlere hayallerinizin  ötesinde bir hizmet sunuyoruz...

BİLGİNİN  HÜCRELERİNİZE İŞLEDİĞİ YER BURASI...

YERİNİZİ HEMEN AYIRTIN ...

02.

Bilgi çağında yaşıyoruz, herkes herşeyi biliyor.  peki;  ya  kimler uygulayabiliyor,  uygulama ne kadar süreyle  devam ediyor , istemeden hücrelerimize işleyen yanlış kalıpları kaçımız değiştirmeyi başardık, kaçımız ezberlerimizin farkındayız ,  hayatımızı kabusa çeviren geçmiş algısı, ve yetişmeye çalıştığınız gelecek arasında sıkışıp kaldıysan !!!

SADECE  BİLMEK  YETMEZ...

120 dk' lık ömür boyu aktifleştirerek kullanabileceğiniz enerji uyumlaması ve danışmanlık  programımızla     kendi hayatınızın mimarı olacağınız bir hizmet sunuyoruz. 

Titreşimsel değişime,  dengelenmeye, hücrelerinde gerçekleşecek bilgi transferine izin ver...

BİLGİNİN HÜCRELERİNİZE İŞLEDİĞİ YER BURASI...

HEMEN YERİNİZİ AYIRTIN...

03.

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, müthiş bir sinerji alanı oluşturduğumuz, enerji seansı , ve eft teknikleriyle birlikte harmanlanarak  günün o yoğun temposundan uzaklaşarak kendimize her hafta daha da parlayan bir alan açarak genişlettiğimiz  çok özel bir grup çalışmasıdır. 

maksimum 15 er kişilik gruplarla ,1 saat 15 dk  süren  bu çalışmamızla ;  yediden yetmişe herkese  hitap eden  her hafta tazelenmenin yaşamınıza yansıyan dinamik , mutlu, köklü, heyecanlı enerjisi  her birimize bulaşan ve yine hücrelerimize kadar işleyen bir geri dönüşüm başlatmasıyla ayrıcalıklı dır. 

BİLGİNİN HÜCRELERİNİZE İŞLEDİĞİ YER BURASI...

HEMEN YERİNİZİ AYIRTIN...

  

bottom of page