top of page
  • Yazarın fotoğrafıkelebekalan

MERHABA YENİ BİR YIL DİYEBİLMEK İÇİN MERHABA YENİ BİR BEN :)


Merhaba 2020 dememize sayılı günler kalmışken, 2019'u bolca teşekkür ederek uğurlayalım ne dersiniz. Hayatımıza kattıkları, bizim için çıkarttıkları, fark ettirdikleri, verdikleri ve aldıklarıyla büyük öğretmen evren'e çokça teşekkürler. birlikte denge ve uyum içerisinde ahenkle katkı olabileceğimiz yeni bir yıla geçişe eşlik edebilmenin keyfi ,heyecanı ve farkındalığıyla yeni bir sürece hazırlanıyoruz her şey değişip yenileniyor ken sizde bu değişime izin verdiğinizde evrilir değişir ve dönüşürsünüz. sorun dediklerinizle mücadele etmek yerine onları kendi sürecini izleyen bir bantta gibi seyrederek, suyun akışı gibi geçip gitmesine izin verin. evrenin bu mucizevi dönüşümü bırakın sizi de yenilesin, sadece sayısal değerlerle yeni bir yıla girmek; bir eylem olmaktan ziyade, o eylemin kendisi olmanın eşsizliğini 2020 le deneyimlemeye başlayalım .

Dünya tamamlanma hissi ve doyuma ulaşmayı vurgularken sizi en çok ne mutlu ederdi, bunu düşünün. düşüncelerinizde ki ahenk ve denge titreşimiyle bitiş çizgisi belli olmayan hayatınızın yaşam kodlarını oluşturun.

Hayatınızda meydana gelen karmaşaları asla küçük görmeyin, çünkü; anlamlı gelişmeler asla siz düzen içindeyken gelmezler. değişimi sözlerinizle başlatın ve değişimi kararlılığınızla muhteşem bir şölene dönüştürün.

Kendi hayatınızdan çıkmayı hiç denediniz mi , en önemli anda kalma çalışmalarımdan biridir. kendi bedeninizden, ruhunuzdan ve zihninizden çıkıp, kendi öz benliğinizi seyretmeye başladığınızda kendinizle uzlaşmaya, dinginleşmeye, olan ihtiyacınızı fark edersiniz, yaralarınız ve yaşadıklarınız bir anlam kazanmaya başlar.

Bütün bildiklerinizi unutun , yaşam bir sürü deneyimlerle dolu süresiz bir yolculuk ancak bu süresizliği hep algılayışımız hep uzun vadeli düşünülürken o süresiz yaşam sadece anda saklıdır ve keşkeler , eğerler, çünkü ler için kendinize ve etrafınıza katkısı olmayan , sizi geri çeken pek çok alanda sürekli düşünceleriniz yoluyla bu alana enerji göndererek bu sıkıntılara tekrar tekrar hayat veririz. hatırlayın boş sayfaya yazı yazılır, o halde hayatınıza güzel olan yeniliği yerleştirebilmeniz için öncelikle zihninizdeki tüm yıkıntıları, kalıntıları temizlemekle başlamanız gerekecek.

O zaman dostlar kendi hayatımızı ıskalamayalım, bu dünyadaki tek yol kendimizden başlayıp kendimize çıkar başkası yok, başaka yok, öbürü yok arkadaşlar sadece biz varız ve her şey de bizden gördüklerimiz, yaşadıklarımızın hepsi bize hizmette, bize yoldaş, kendimizle olan kavgamız hep kendimizden, kendimizi keşfedemeyişimizden, geliştiremeyişimiz, gerçekleştiremeyişimiz tüm kavgamız. gelin o zaman 2020 yi kendinizle barış yılı ilan edin yokluğun bir varlık olduğunu, az ın ne kadar çok olduğunun, kendinizle olan kavganızın farkına varın. kendi yolculuğunuzu keşfedin.

Teslimiyetle, kabule geçeceğiniz, kendinizle barışacağınız varlığınızın mutluluğu, sevgiyi hissettiği farkındalıkla deneyimleyeceğiniz bir yıl olmasını diliyorum.

İYİ SENELER...

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yeni bir yıla girerken enerji alanımızı dengelemenin çok özel yolları Yeni yıl yeni yıl yeni yıl… Yeni yıl bizlere mutlu olsun Yeni yıl yeni yıl yeni yıl… Yeni yıl sizlere kutlu olsun Bir yıl d

Renkli enerji BEDENİN sana neler söylüyor - 4 Element: Işık Renk: Mavi Varlığı: Dini duygu ve sezgisel anlayış Potansiyel: Değişkenlik Organlar : boğaz, ağız, boyun, yemek borusu Fiziksel yansıması

Renkli enerji BEDENİN sana neler söylüyor - 3 Element: Hava Renk: Yeşil Varlığı: Özverili sevgi ve affetme potansiyeli dir. Potansiyel: Şifa Organlar: Dolaşım sistemi, akciğerler , göğüsler, kalp