top of page
  • Yazarın fotoğrafıkelebekalan

Eterik Beden Nedir??

Güncelleme tarihi: 15 Ara 2019

‘Kilitli kapı yoktur, doğru anahtarı bulamamak vardır. ’
Fiziksel bedenimiz etrafında var olan Aura alanı olarakta sıklıkla bahsedilen bir enerji alanıdır. Eterik alan zaman ve mekan dışı frekans boyutudur. Eterik beden saf laştıkça , fiziksel beden değişir. Eterik beden , fiziksel bedenin etrafında bulunan bir sis yada ışıltı olarakta düşünülebilir.

Yaşam gücümüz düşük, olduğunda dengelenme bozulmuş , aura alanımız soluk ve renksiz , yaşadıklarımız karmaşık , duygularımız gergin ve öfkeli dir .

Yapmış olduğumuz enerji çalışmalarımızın, uzaktan yapabilme sebeplerimizin biri eterik alan üzerinden çalışma yapabiliyor olmamızdır. Uzaktan çalışmayı mümkün kılan en önemli bağlantıyı sağlayan imkan ise 20. yy da 1900 lü yılların başında ünlü bilim insanı Albert Einstein atom’u buluşu ve sonrasındaki atom parçaladığında keşefettiği atomun bir boşluk olduğu gerçeği dir.

‘Bilmek yetmez , değişime izin ver.’

Bilgi bir tanecik yani atom içerir, ve ne kadar mesafe olursa olsun birleşik alan ile anında hedefe aktarılır ve asla kaybolmaz bu ise yine kuantum fiziği ile açıklanan dolanıklılık yasasıyla açıklanır.

Kuantum mekaniği ; madde ve ışığın , atom ve atom altı seviyelerdeki davranışlarını inceleyem bir bilim dalıdır.

Bilinen tüm temel güçler, manyetik alanlar, titreşim, frekans, atom ve atom altı parçacıklar (fatonlar) birleşik alanda; birleşik bir kaynağa sahiptir. Bu alan saf potansiyelli saf zekadır ve tüm dengelerin kaynağı birleşik alandadır. İşte bu temel alan prensipli sisteme kuantum fiziğinde ‘ birleşik alan’ ismi verilir.

‘Alan taneciğini kontrol eden RUHTUR.’ (Albert Einstein)

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yeni bir yıla girerken enerji alanımızı dengelemenin çok özel yolları Yeni yıl yeni yıl yeni yıl… Yeni yıl bizlere mutlu olsun Yeni yıl yeni yıl yeni yıl… Yeni yıl sizlere kutlu olsun Bir yıl d

Renkli enerji BEDENİN sana neler söylüyor - 4 Element: Işık Renk: Mavi Varlığı: Dini duygu ve sezgisel anlayış Potansiyel: Değişkenlik Organlar : boğaz, ağız, boyun, yemek borusu Fiziksel yansıması

Renkli enerji BEDENİN sana neler söylüyor - 3 Element: Hava Renk: Yeşil Varlığı: Özverili sevgi ve affetme potansiyeli dir. Potansiyel: Şifa Organlar: Dolaşım sistemi, akciğerler , göğüsler, kalp