top of page
  • Yazarın fotoğrafıkelebekalan

ÖN YARGILARINIZIN ZİNCİRLERİ

Güncelleme tarihi: 6 Nis 2020


Hayat boyu çoğumuzun yaşantısını tarumar eden süreçten bahsetmek istiyorum sizlere , büyüklerimizin sözleri geliyor hemen aklıma . Bir kişinin kendisine verdiği zararı , Bütün dünya. Başına toplansa ; yinede kendi kendine verdiği zarara yaklaşamaz' derler. 'Her ağacın kurdu içinde olur.' ve daha bir sürü örnek söz çıkartabiliriz. Genel tercih olarak hep fikrimiz var , kulaktan dolma, duyduğumuz spekülatif haberlere özel ilgimiz var. O nedenle neye faydası var ? Ne olacak şimdi enerjimiz dengelenince ? Gibi sorulardan daha öncelikli buluyorum bu konuyu.

Nedense duyduğumuz bir espiriye 1. kez çok güleriz , 2. Kez daha az 3. Kez ise ben biliyorum der bırakırız. Ancak negatif algılarımız çok daha güçlüdür, trajediye ayrı bir zaafımız var, korkular bizim zevk alanımız. Aynı zamanda da dipsiz kuyularımız, aynı zamanda savunma mekanızması hayatta tutuyor ama ayakta bırakmıyor. Duydun mu şöyleymiş, biliyormusun böyleymiş der gezeriz peki ya sen ; sen ne durumdasın ne hissediyorsun , hangi doğru bildiğin yanlışlara tutundu ömrün, nelerin üstünü süsleyip püsledin kapattın ki alttan çıkacaklar seni korkutuyor. Yada soruların ,ögreneceklerin hangi ezberlerini bozabilir, hangi kusurunla karşılaşmak seni güçsüzleştirir mi? Değersizleştirir mi?

Hangi düşüncelerinin esaretinden çıkmak seni korkutuyor ki sen saldırıyı seçiyorsun. Hangi bilgi , hangi deneyime dayanarak inandıklarını savunuyorsun.

O zaman ben şimdi seninle bildiklerimi ,sonra deneyimlediklerimi paylaşıyorum.


Enerji çalışması bir ibadet değildir. Yalnız ibadetinizin enerjisi, sizin enerji alanınızın denge halinde ki saflığı oranınca; hissiyatı da o oranda yüksek olmaktadır . Şuradan da bakalım enerji nin olmayışı maddenin var oluşuna aykırı bir durum oluşturmaktadır. Burada ruhunun da bir enerji olduduğunu, dua ' nın güçlü bir enerji alanı olduğunu hatırlayalım. Ve daha önemlisi her kitapta yaradanın hem ayetler hemde hadislerlerle gıybet ile ilgili olarak emrini unutarak yaydığımız o negatif enerji alanı, asıl korkmamız gereken enerji bağlarının en tehlikelisini oluşturduğunu da özellikle belirtmek isterim.

Evet enerji ne değildir diye devam ediyoruz . Hiçbir şekilde bir hipnoz tekniği içermez ve hipnoz etkisi yaratmaz . Bilinç altını ele geçirmez, yönlendirme gibi bir mudehale barındırmaz çünkü burada uygulayıcının bireysel bir etki durumu yoktur, bir yöntem yada teknik kullanılmamaktadır.

Çalışmış olduğumuz enerji sisteminde çalışan bulundurmuyoruz 😊. cinler ,periler bulunmamaktadır. Bahsedilen bu varlıklar düşük enerji barındırırlarken biz saf eneji alanından, evrensel zeka dan, enerji dengelenmesin den bahsediyoruz . Yani bırakın bulunmalarını konumuzla uzaktan ilgili bile değiller.

Ve son olarak enerji calışmalarımız bir teşhis ve tedavi içermez. Ancak enerji sisteminin aktivasyonuyla ortaya çıkan cozulmelerle birlikte duyguların analiz ve cözülmeleri hayatınıza , bedeninizde ki hastalıkları işaretle sizlere destek ve hizmetlerimiz olacaktır. Yol haritasında levhaları sadece görmek yetmez neye , ve nasıl işaret ettiklerini anlamak, yolculuğu sadece tamamlamış olmaktan çok daha mühimdir.

Umarım bu yazımla doğru bildiğiniz bir kaç yanlışa cevap olabilmişimdir. Yine de kafanıza takılan tüm sorularınız ve bu müthiş enerji sistemiyle yaşam kalitenizi arttırmak kararınızla buluşmak üzere.


Bugün değilse de bir gün yolculuğunuzu sadece tamamlamış olmak yerine yolculuğunuzu özgürleştirmiş ve özümsemiş olmak isteyeceksiniz.Sosyal İlişki Danışmanı

Enerji Master Eğitmen

Tülay Şahin0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yeni bir yıla girerken enerji alanımızı dengelemenin çok özel yolları Yeni yıl yeni yıl yeni yıl… Yeni yıl bizlere mutlu olsun Yeni yıl yeni yıl yeni yıl… Yeni yıl sizlere kutlu olsun Bir yıl d

Renkli enerji BEDENİN sana neler söylüyor - 4 Element: Işık Renk: Mavi Varlığı: Dini duygu ve sezgisel anlayış Potansiyel: Değişkenlik Organlar : boğaz, ağız, boyun, yemek borusu Fiziksel yansıması